Yazyurdu Kayıtları Başlıyor

Yurtlar 13 Haziran Salı Saat 10:00’da Kapatılacaktır.
Erkekler için 4,6,8 ve Faika Demiray
Kadınlar için ise 1,5,7 ve Faika Demiray Yurtları Nöbetçi Yaz Yurdu Olacaktır. Yurtlarda kalma hakkı olan her öğrenci istediği yurtta kalabilecektir. (Demirayların öğrencisi yukarı yurtlarda kalabilir. Terside doğru)

1. 13 HAZİRAN’A KADAR MEMLEKETİNE GİDEN ÖĞRENCİLER Depoya aldıkları malzemeleri(Anahtar, yorgan, yatak takımları) teslim edip, odalarını da tamamen boşaltacaklardır)

2. YAZ OKULUNA GELMENİZ KESİN İSE Danışmada bulunan YAZ YURDU BAŞVURU FORMUNU doldurunuz. Kesin değilse yaz okuluna geldiğinizde de başvurabilirsiniz. Yurtlarda STAJ VE DİGER ZORUNLU SEBEPLERDEN dolayı kalmak isteyenler başvuru formuna ilgili belgeleri eklemek zorundadır.

3. HAZIRLIK ÖĞRENCİLERİ: 3.Dönem Hazırlık okuluna devam edecekler, Yurt Danışmasındaki formu doldurup ücretini ödeyerek 28 Hazirandan sonra nöbetçi yurtlara gideceklerdir. (BURSLULAR ÖDEMEYECEK)

4. MEZUNİYET TÖRENİNDE AİLESİ YURTTA KALACAK ÖĞRENCİLER Danışmadaki formu doldurunuz. Ücret ise kaç gün kaç kişi kalacaksa kişi başı gecelik 20 TL bankaya ödeyip forma ekleyerek yurt görevlisine veriniz.

5. Emanetlerinizi 13 Haziran’a kadar Emanet Deposuna 2 Parça(koli yada valiz) verebilirsiniz. (Üniversite açılana kadar alamassınız)

6. Mayıs-Haziran (13 Gün) Yurt ücretini ödemeden gidenlerin yurt kayıtları silinecektir.

8. Yurt görevlileri de sürekli değişeceğinden odalarınızda, dolaplarınızda ve baza altlarında bırakılan eşyaların kaybolması durumunda sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Seneye Görüşmek Dileğiyle.

Bu duyuru kişisel olup sizleri bilgilendirmek amacıyla yapılmıştır. Resmi ve kesin bilgileri yurtlarınızın yönetiminden öğrenebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.