op.dr. Meral Sönmezer
İşyeri / Kişi Adı
Şehir
Ankara
Firma/Kişi Hakkında Açıklama

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olan Operatör Doktor Meral Sönmezer 1974 Ankara doğumludur.  Ankara TED Kolejinden sonra 1997 Yılında Ankara Tıp Fakültesinden mezun olmuş, 2002 yılında ise Jinekolog olarak uzmanlık diplamasını almıştır.

Ankarada ve Türkiyenin değişik bölgelerinde hem devlet hemde özel hastanelerde uzman hekim olarak çalışan Sönmezer Perinatal ultrasonografi, cinsel terapi, genital estetik cerrahi, laparoskopik ve histeroskopik cerrahi sertifikalarına sahiptir.

Kendisi öğrenci dostu olup aynı zamanda ODTÜ hayranıdır. Gerek telefon gerek mesaj gerekse yanına giderek her tür bilgiyi alabilirsiniz. ODTÜ üyelerine özel gerektiği durumlarda özel hastanelerde konusuyla ilgili ameliyatlar ve operasyonlar gerçekleştirmektedir.

Business Phone Number
+90 312 2862922
Dişhekimi Leyla Sofuoğlu
İşyeri / Kişi Adı
Şehir
Ankara
Firma/Kişi Hakkında Açıklama

Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden Dişhekimi ünvanı ile mezun olan Dt. Leyla Yüksel Sofuoğlu, gerek mesleki alandaki becerileri gerekse hasta - doktor yaklaşımı açısından tercih edilecek bir hekimdir.

Yılların tecrübesi ile Çukurambar  semtinde hizmet vermekte olan Leyla Sofuoğlu her türlü diş ve ağız sağlığı konularında sizlere yardımcı olacak, uzmanlık gerektiren diş hastalıkları ve tedavileri konularda ise en doğru hekim arkadaşlarına yönlendirecektir. Detayları telefonla yada web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Eşi, ODTÜ mezunu olup kendiside ODTÜ'lü sayılır. Diş çekimi, ondodonti, diş eti hastalıkları, ağız sağlığı, diş dolgu alanlarında her türlü problemleriniz için Leyla Sofuoğlu..

Business Phone Number
+90 0530 4679593 - 0545482 29 16
Kocatepe Kahve Evi
İşyeri / Kişi Adı
Şehir
Ankara
Firma/Kişi Hakkında Açıklama

Piyasanın bilinen markalarından olan Kocatepe Kahve'nin ODTÜ şubesi, kurumsal olarak işletilen, ürünleri taze olarak hizmete sunulan, Türk Kahve çeşitlerinin yanında dünya kahvelerinin de çekirdekten anında çekilerek hazırlandığı içecek türlerinin yanında pasta ve simit gibi aperatifleride yiyebileceğiniz bir mekandır.

Ankaradaki diğer şubelere göre %30 indirimli satılan ürünlerin yanısıra "Askıda" sistemi ile maddi durumu iyi olmayan öğrenciler ücretsiz olarak o anda askı tahtasındaki ürünleri ücretsiz alabilmektedir. Yaklaşık 25 öğrenci ise part-time çalışarak hem harçlıklarını çıkarmakta hemde çay ve kahvelerini ücretsiz içebilmektedir.

Mekanda kablosuz internet, cihazları şarj etmek için her masada elektrik prizleri mevcuttur. Lütfen görüşlerinizi yorum ekle kısmına yazınız..

İSOCAM Cam, Kapı, Pencere ve Tamirat
Şehir
Ankara
Firma/Kişi Hakkında Açıklama

Cambalkon, Sineklik Sistemleri ve Alüminyum Doğrama alanında faaliyet gösteren firmaya rahatlıkla evinizdeki tamiratları yaptırabilirsiniz. Pencere tamiri, Pimapen, Cam değişimi, takılması ve her tür çatı yapımı, izolasyon alanında tercih edebileceğiniz bir firmadır.

Stor, sürgülü, pileli ve daha birçok çeşit sineklik sistemleri ile yaz aylarında sineklerden kış aylarında haşerilerden korunabilirsiniz.

Balkon kapama ve cam balkon sistemleri konusunda Ankaranın sayılı firmalarındandır.

İSOCAM, öğrenci dostu bir firma olup ufak tefek işlerden para almamaktadır.(Bunun için bulunduğunuz tarafa işi düşmesi gerekir)

Business Phone Number
+90 0535 572 2129